Ювілей директора школи

27 грудня 2013 року.
Не секрет, що на будь-якому підприємстві, в будь-якій організації процес роботи й результат залежать від керівника, від директора. Педагогічному колективові спеціалізованої школи № 159 дуже пощастило. Вже майже два десятки років його очолює дуже порядна людина, спеціаліст своєї справи, розумний керівник і навіть дуже симпатичний чоловік – Кравченко Василь Олексійович.
27 грудня йому виповнилося 60! Це так мало у масштабах Всесвіту! І водночас так багато наш директор встиг зробити за цей час! Колеги влаштували театралізоване вітання ювіляру.
Ми вдячні Вам, дорогий наш Василю Олексійовичу, за розуміння, за толерантність, за педагогічну етику, за уміння робити зауваження без приниження людської гідності, врешті, за любов до творчості В.Симоненка, за талант писати вірші, пісні, за уміння співати. А найбільше – за людяність. Дякуючи Вам, у нашому колективі немає конфліктів, інтриг, пліток .
Будьте завжди здорові, нехай щебечуть біля Вас онуки і ще багато років дослухаються до мудрих порад учні. Як школа потребує таких учителів-чоловіків! Ми Вас дуже любимо й поважаємо!
Педколектив спеціалізованої школи №159