Випускники

Ми пишаємося випускниками нашої школи. Всі вони стали дорослими самостійними людьми, досягли успіху. Багато хто з них – шановні батьки учнів, яки навчаються в школі сьогодня. Ми плануємо розповісти про життєвий шлях тих випускників, хто погодиться надати матеріали. Але серед них були ті, хто отримав медалі. Список має стати повністтю інтерактивним, поповнитися фотографіями випускних класів. Сподіваємося на вашу допомогу.

З 1978-1979 по 2015-2016 навчальний рік  випускників нашої школи нагороджено 105 золотими  та 79 срібними медалями.
2015-2016
Золоті медалі – 4
Срібні медалі – 2

1 Лампіга Тетяна.11А золота
2 Дмитренко.11А срібна
3 Федченко.11А срібна
4 Івановська Анна-Софія. 11Б золота
5 Ейтутіс Ольга. 11Б золота
6 Данченко Тетяна. 11Б золота

2014-2015
Золоті медалі – 3
Срібні медалі – 0

1 Кулага Владислава.11А золота
2 Моcійчук Ангеліна.11А золота
3 Форсюк Дарина.11А срібна

2013-2014
Золоті медалі – 5
Срібні медалі – 2

1 Братиця Ольга.11А золота
2 Хижко Дарина.11А золота
3 Михайловська Марія.11А срібна
4 Харченко Антоніна. 11А срібна
5 Атаманова Валерія. 11Б золота
6 Слабковська Марія. 11Б золота
7 Федорова Дар”я. 11Б золота

2012-2013
Золоті медалі – 1
Срібні медалі – 0

1 Геді Юлія. 11Б золота

2011 – 2012
Золоті медалі – 0
Срібні медалі - 6

1 Волкова Надія Олександрівна 11А срібна
2 Горобець Ольга Олегівна 11А срібна
3 Романова Валентина Олександрівна 11А срібна
4 Захаров Ігор Миколайович 11Б срібна
5 Татарін Владислав Юрійович 11Б срібна
6 Шалига Ольга Ігорівна 11Б срібна

2010 – 2011
Золоті медалі – 2
Срібні медалі – 1

1 Батухтіна Дар’я Олександрівна 11А золота
2 Новік Юлія Валеріївна 11А золота
3 Вавілова Марина Володимирівна 11А срібна

2009 – 2010
Золоті медалі – 3
Срібні медалі – 3

1 Зінченко Дарина Вікторівна 11А золота
2 Кіреєнко Олександр Володимирович 11А золота
3 Корчук Тетяна Ігорівна 11А золота
4 Галюк Лілія Володимирівна 11А срібна
5 Пащина Марія Ігорівна 11А срібна
6 Шкурупій Олена Сергіївна 11А срібна

2008 -2009
Золоті медалі – 2
Срібні медалі – 4

1 Гулак Вікторія Вікторівна 11А золота
2 Філатов Артем Андрійович золота
3 Гудима Дарина Сергіївна 11А срібна
4 Жук Алла Костянтинівна 11А срібна
5 Остапчук Соломія Миколаївна 11А срібна
6 Пахолюк Ольга Олегівна 11А срібна

2007 – 2008
Золоті медалі – 4
Срібні медалі – 3

1 Жданова Марія Олександрівна 11А золота
2 Масалова Марина Леонідівна 11А золота
3 Тимошенко Світлана Володимирівна 11Б золота
4 Чубань Андрій Валентинович 11Б золота
5 Дерябіна Іванна Валеріївна 11А срібна
6 Парубець Ольга Миколаївна 11А срібна
7 Кол Аліна Миколаївна срібна

2006 – 2007
Золоті медалі – 2
Срібні медалі – 1

1 Кубицький Максим Сергійович золота
2 Пятаченко Надія Ігорівна золота
3 Рудник Юлія Юріївна срібна

2005 – 2006
Золоті медалі – 9
Срібні медалі – 7

1 Борисова Анастасія Євгенівна11А золота
2 Дяченко Анна Анатоліївна 11А золота
3 Капічон Ольга Григорівна 11А золота
4 Кондратюк Катерина Олексіївна 11А золота
5 Кривда Вікторія Миколаївна золота
6 Оробей Олександр Віталійович золота
7 Петруньок Надія Іванівна 11А золота
8 Салтанюк Людмила Валеріївна 11А золота
9 Шустова Ілона Павлівна 11А золота
10 Корнієвська Олександра Сергіївна 11В срібна
11 Панасюк Марина Олександрівна 11А срібна
12 Савченко Антон Олександрович срібна
13 Севрюгіна Тетяна Вікторівна срібна
14 Ткач Сергій Петрович 11А срібна
15 Тройченко Олександра Вікторівна 11В срібна
16 Холостякова Юлія Сергіївна 11В срібна

2004 – 2005
Золоті медалі – 3
Срібні медалі – 5

1 Блиндарук Анна Віталіївна 11А золота
2 Волошина Крістіна Олександрівна 11А золота
3 Шаповал Альона Миколаївна золота
4 Горбатюк Ганна Сергіївна 11Б срібна
5 Курділо Катерина Андріївна 11Б срібна
6 Лобода Євгенія Миколаївна 11Б срібна
7 Михайлюк Наталія Іванівна срібна
8 Наталенко Марина Валеріївна срібна

2003 – 2004
Золоті медалі – 8
Срібні медалі – 3

1 Беспалова Анна Вікторівна 11А золота
2 Каленіченко Тетяна Петрівна 11А золота
3 Кобченко Олег Ігорович 11А золота
4 Котенко Катерина Ігорівна 11А золота
5 Могильова Олена Михайлівна 11А золота
6 Рикуніч Анастасія Юріївна 11А золота
7 Тюхтій Наталія Володимирівна 11А золота
8 Чухіль Юлія Миколаївна 11А золота
9 Бондаренко Ніна Сергіївна срібна
10 Ковалькова Тетяна Олександрівна 11А срібна
11 Трояновська Олена Андріївна 11А срібна

2002 – 2003
Золоті медалі – 5
Срібні медалі – 5

1 Беда Людмила Василівна 11А золота
2 Грибанова Валерія Костянтинівна золота
3 Олефір Ганна Олексіївна 11А золота
4 Панченко Денис Ігорович 11В золота
5 Потанін Євген Валерійович 11В золота
6 Завадинський Олексій Ігорович 11А срібна
7 Савчук Євген Олександрович 11А срібна
8 Гужова Аліна В’ячеславівна 11А срібна
9 Верзун Тетяна Миколаївна 11Б срібна
10 Клопота Ольга Анатоліївна срібна

2001 – 2002
Золоті медалі – 8
Срібні медалі – 2

1 Василенко Тетяна Сергіївна 11Б золота
2 Залужна Тетґна Олександрівна 11Б золота
3 Кожушко Ольга Володимирівна золота
4 Козак Ірина Юріївна 11Б золота
5 Левицька Катерина Євгенівна 11А золота
6 Лекарь Ангеліна Сергіївна 11А золота
7 Муравицька Юлія Іванівна 11Б золота
8 Шульга Оксана Володимирівна 11А золота
9 Корнієвська Юлія Сергіївна 11А срібна
10 Харченко Ярослав Євгенович 11А срібна

2000 – 2001
Золоті медалі – 5
Срібні медалі – 6

1 Ворона Людмила Юріївна 11В золота
2 Гуменюк Валентина Василівна 11В золота
3 Сидорук Мирослава Іванівна 11В золота
4 Хандажевська Світлана Валеріївна 11В золота
5 Хруставка Оксана Богданівна 11А золота
6 Вдовиченко Антон Валерійович 11В срібна
7 Коблянська Галина Юріївна 11В срібна
8 Ковальова Тетяна Валеріївна 11А срібна
9 Кравченко Ірина Василівна 11А срібна
10 Циганок Катерина Вікторівна 11Б срібна
11 Шилова Ольга Сергіївна 11В срібна

1999 – 2000
Золоті медалі – 5
Срібні медалі – 4

1 Білоусов Андрій Володимирович золота
2 Дичко Наталія Богданівна 11Б золота
3 Нестеренко Наталія Сергіївна золота
4 Ничитайло Ірина Михайлівна 11Б золота
5 Родченко Олександр Васильович золота
6 Дадачко Ольга Олегівна 11Б срібна
7 Качановська Ірина Валентинівна 11Б срібна
8 Коритін Євген Юрійович 11Б срібна
9 Хандажевська Тетяна Валеріївна срібна

1998 – 1999
Золоті медалі – 12
Срібні медалі – 3

1 Артеменко Марія Анатоліївна 11А золота
2 Борисюк Вікторія Володимирівна 11А золота
3 Дадачко Сергій Олегович 11А золота
4 Дудчак Юлія Костянтинівна 11А золота
5 Маковська Вікторія Юріївна 11А золота
6 Мурачева Олександра Анатоліївна золота
7 Роюк Євген Леонідович 11А золота
8 Смик Маріанна Вікторівна 11А золота
9 Студенков Олександр Олексійович 11А золота
10 Плющенко Тетяна Олексіївна 11Б золота
11 Потороча Алла Миколаївна 11Б золота
12 Усманова Тетяна Ільдарівна 11А золота
13 Демченко Євгенія Володимирівна 11А срібна
14 Домалевська Аліна Янівна 11Б срібна
15 Турчак Микола Олександрович 11А срібна

1997 – 1998

1 Волощук Олександр Олександрович срібна

1996 – 1997
Золоті медалі – 1
Срібні медалі – 1

1 Царенко Ганна Миколаївна золота
2 Ліснюк Ганна Дмитрівна срібна

1995 – 1996
Золоті медалі – 8
Срібні медалі – 1

1 Зайцева Олена Володимирівна 11А золота
2 Злочевська Надія Василівна 11А золота
3 Ничитайло Лариса Михайлівна 11А золота
4 Марченко Ольга Миколаївна 11А золота
5 Радченко Олена Леонідівна золота
6 Підюкова Тетяна Петрівна 11Б золота
7 Сотнік Світлана Володимирівна 11А золота
8 Шульгіна Катерина Андріївна 11Б золота
9 Пінчук Юлія Василівна 11А срібна

1994 – 1995
Золоті медалі – 5
Срібні медалі – 3

1 Баклан Оксана Петрівна золота
2 Волохова Ганна Вікторівна 11А золота
3 Гумен Оксана Миколаївна 11А золота
4 Левчук Катерина Андріївна золота
5 Наумчук Наталія Іванівна золота
6 Геря Дмитро Володимирович срібна
7 Кремець Олександра Валеріївна 11А срібна
8 Петренко Олена Юріївна срібна

1993-1994
Золоті медалі – 3
Срібні медалі -  0

1 Потапова Марина Юріївна 11Б золота
2 Хоменчук Мальвіна Миколаївна 11А золота
3 Чужа Тетяна Петрівна 11А золота

1991-1992
Золоті медалі – 2
Срібні медалі –  11

1 Таргонська Вікторія Володимирівна 11Б золота
2 Савицька Ольга Володимирівна 11Б золота
3 Байдан Наталія Миколаївна 11Б срібна
4 Волкова Анна Сергіївна 11Б срібна
5 Гебрич Олексій Олександрович 11Б срібна
6 Заєць Юрій Олександрович 11Б срібна
7 Ігнатенко Тетяна Василівна 11В срібна
8 Манілова Наталія Володимирівна 11В срібна
9 Мостова Оксана Миколаївна 11Б срібна
10 Романенко Вікторія Михайлівна 11Б срібна
11 Соловей Ольга Петрівна 11Б срібна
12 Сташук Наталія Володимирівна 11А срібна
13 ЧередніченкоОлег Васильович 11В срібна

1990-1991
Золоті медалі – 0
Срібні медалі -  2

1 Кальченко Тімур Валерійович 11В срібна
2 Посашкова Олена Леонідівна 11Б срібна

1988-1989
Золоті медалі – 0
Срібні медалі –  1

1 Сербін Віталій Анатолійович 10А срібна

1985-1986
Золоті медалі – 1
Срібні медалі – 0

1 Олінійчук Володимир Петрович 10А золота

1984-1985
Золоті медалі – 1
Срібні медалі – 0

1 Цехмістер Ярослав Володимирович 10А золота

1983-1984
Золоті медалі – 0
Срібні медалі -  0

1981-1982
Золоті медалі – 1
Срібні медалі -  0

1 Школьніков Олег Леонідович 10В золота

1980-1981
Золоті медалі – 1
Срібні медалі – 0

1 Рюмшина Світлана Вікторівна 10Б золота

1978-1979
Золоті медалі – 1
Срібні медалі – 0

1 Ружицька Ірина Борисівна. 10А золота

1975-1976 – Перший випуск