Відкритий урок “Суд над Скруджем”

У 6-В класі відбувся відкритий урок “Суд над Скруджем” за повістю Чарльза Дікенса “Різдвяна пісня в прозі”. Урок підготувала і провела Гуменюк Валентини Іванівна, вчитель-методист
Учні, батьки гості були задоволені. Мама учня написала теплий відгук.

Хоча за вікнами зима, але в кабінеті № 209 спеціалізованої школи № 159
м. Києва було тепло і затишно. Діти вчились добру. Урок зарубіжної літератури в 6 –В класі. На дошці епіграф до уроку: „ Май душу, май серце і будеш людиною на всі часи”. Тема уроку: „Що робить людину щасливою?” Розглядались причини деградації Скруджа та його переродження. В центрі уваги – герой повісті Чарльза Діккенса „ Різдвяна пісня в прозі”. Проводила урок учитель – методист Гуменюк Валентина Іванівна в цікавій формі, використовуючи інноваційні методи навчання. Їй вдалося запалити в очах дітей вогник захоплення. Учням було надзвичайно цікаво навчитися готувати промови і виступи в якості риторів. Методом диспуту учні доходили до вирішення проблемних запитань. Вони були акторами, психологами, літературознавцями, працівниками суду.
Саме такі уроки не тільки цікаві, але й корисні для дітей. Адже вони сприяють розвитку зв’язного мовлення, розкривають творчий потенціал учнів.
На уроці були присутні вчителі школи, дирекція та батьки. Всі отримали заряд оптимізму та надію на краще.
Оксана Овдієнко, мама учня 6 –В класу.

Эта запись опубликована в рубриках: Творчість. Постоянная ссылка.