Подорож до Одеси. 10 класи

Закінчення 2012-2013 навчального року і свої останні шкільні канікули десятикласники спеціалізованої школи №159 відсвяткували в славній Одесі. Приморське місто вкотре порадувало туристів погодою і враженнями.
Дорога до Одеси потягом дала можливість неформального спілкування. Учні подружилися ще більше. Дехто відкрився для однокласників невідомими до цього захопленнями, рисами характеру.
Ми відвідали визначні місця Одеси, почули розповідь екскурсовода про історію заснування міста.
Найцікавішою була екскурсія в одеські катакомби. Нещодавно наша країна відзначала День Перемоги, тому інформація сприймалась серйозно, ми були вражені стійкістю воїнів-партизанів.
Але яка ж Одеса без моря? Ми купалися з величезним задоволенням, бо вода була чудова! Купалися в купальних костюмах і просто в футболках і шортах, бо море вабило, кликало, манило…