Переможці олімпіад 2012-2013

ПЕРЕМОЖЦІ РАЙОННИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД

АНГЛІЙСЬКА МОВА
Лампіга Тетяна – 8-А, II місце(Багрянцева О.М.)
Витвицький Павло – 8-Б, III місце(Багрянцева О.М.)
Бусень Ксенія – 9-В, II місце (Пасічник О.П.)
Мамонов Денис – 9-А, II місце (Гордійчук В.М.)
Красний Олександр – 9-А, II місце (Гордійчук В.М.)
Федорова Дар’я – 10-Б, I місце (Вовченко Н.Ф.)
Атаманова Валерія – 10-Б, III місце (Вовченко Н.Ф.)
Бесєда Яна – 11-Б, II місце(Роговенко Т.С.)
Геді Юлія – 11-Б, III місце (Кочубей О.А.)

НІМЕЦЬКА МОВА
Холостенко Анастасія 8-Г, III місце(Дембовська Л.М.)
Зайцева Майя – 11-А, III місце (Дембовська Л.М.)

ФРАНЦУЗЬКА МОВА
Басок Ніна – 11-А, III місце (Ковальчук Г.П.)

УКРАЇНСЬКА МОВА
Олійник Ангеліна 6-А, ІІ місце ( Федоровська Ю.О.)
Сліпчук Дарина 7 –А, ІІІ місце ( Скакодуб Т.Г.)
Лампіга Тетяна 8 –А, ІІ місце ( Корнієвська Н.С.)
Слабковська Марія 10-Б, ІІІ місце ( Корнієвська Н.С.)

СВІТОВА ЛІТЕРАТУРА
Сліпчук Дарина 7 –А, ІІІ місце ( Беник Т.В.)
Лампіга Тетяна 8 –А, І місце ( Візер Т.О.)
Едішерашвілі Євгенія 8-А, І місце ( Візер Т.О.)
Братіца Ольга 10 –А, ІІІ місце ( Беник Т.В.)
Федорова Дар’я 10 –Б, ІІІ місце ( Гуменюк В.І.)

РОСІЙСЬКА МОВА
Зелінська Анна 7 –А, ІІ місце ( Візер Т.О.)
Бутковська Ангеліна 8 –В, ІІ місце ( Беник Т.В.)
Дмитренко Валентина 8 –А, ІІ місце ( Візер Т.О.)
Піхур Дар’я 9 –А, ІІ місце (Візер Т.О.)
ІСТОРІЯ
Спірідонов Роман 11-Б, ІІ місце ( Кравченко В.О.)

ПРАВОЗНАВСТВО
Мосійчук Ангеліна 9 –В, ІІ місце ( Блаватна О.М.)

БІОЛОГІЯ
Музиченко Катерина 8–В, ІІ місце ( Ковальчук С.І.)

ТЕХНІЧНА ПРАЦЯ
Адаменко Олег 8 –Г, ІІ місце ( Гуменний В.М.)
Висоцький Богдан 8 –Г, ІІІ місце ( Гуменний В.М.)
Красний Олександр 9 –А, І місце ( Гуменний В.М.)

ТЕХНОЛОГІЇ
Несенюк Антон 10 –А, І місце ( Гуменний В.М.)
Громович Владислав 10 –А,ІІІ місце ( Гуменний В.М.)
Крепак Анатолій 11- Б, І місце ( Гуменний В.М.)
Дорошенко Антон 11 – Б, ІІ місце ( Гуменний В.М.)

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО
Зінченко Вікторія 11-А, І місце (Білаш І.Л.)
Слабковська Марія 10-А, І місце (Білаш І.Л.)
Хома Мар’яна 9-А, ІІІ місце (Білаш І.Л.)
Сиротина Анастасія 7-А, І місце (Білаш І.Л.)
Чемер Маргарита 6-А, ІІ місце (Білаш І.Л.)