Міжнародний конкурс дитячих малюнків. Македонія

В листопаді та грудні 2014 року в столиці Македонії відбулося урочисте відкриття виставки творів переможців Міжнародного конкурсів дитячих малюнків «13 листопада» та «Флора і фауна». Під час відкриття виставки було вручено й нагороди. Серед учасників конкурсу, які посіли перше місце – учні школи №159. ВОЛКОВА ТЕТЯНА, 7-В та СТЕПАНКО ІРИНА (вчилась в нашій школі).
Конкурс «13 листопада» проводиться вже майже сорок п’ять років під патронатом столичної мерії. Організаторами конкурсу є Дитячий художній Центр м. Скоп’є та Скопське Міське товариство педагогів-художників.
У цьогорічному конкурсі взяло участь близько 300 юних художників із таких країн як Болгарія, Боснія та Герцеговина, Сербія, Хорватія, Голландія, Словаччина, Україна та Македонія.
Переможці отримали спеціальні грамоти. На церемонії нагородження були присутні посли держав-учасниць, відомі македонські художники, письменники та журналісти.
Ми надали на цей конкурс кілька малюнків наших учнів та випускників. Не всі отримали нагороди, але їхні роботи були виставлені на стендах і відвідувачі мали змогу побачити цікаві малюнки з України.
Грамоту отримав також вчитель образотворчого мистецтва, БІЛАШ І.Л.
Велика подяка письменниці АННІ БАГРЯНІЙ, яка організовала участь в цих конкурсах і БАГРЯНЦЕВІЙ ОКСАНІ МИКОЛАЇВНІ.
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Эта запись опубликована в рубриках: Творчість. Постоянная ссылка.