До 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка

Творчі роботи учнів_ Корнієвська Н_С_ та учні 11-А класу

Березень 2014 року насичений заходами до 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка. Цілий рік за рішенням ЮНЕСКО ми святкуємо ювілей гідного сина української нації. А в березні – особливі свята. У спеціалізованій школі №159 проходили Шевченківські дні.
Кожний клас підготував цікаві газети. Це були досить оригінальні плакати, фотоколажі, об’ємні газети, мальовані фарбами і зроблені на поліграфічному обладнанні. Також була експанована виставка творчих робіт учнів.

Учні 7-Г класу поставили виставу про подорож у часі. Час над славою Шевченка не має сили – такий висновок вистави. Діти дуже хвилювалися, але вистава вдалася.

В актовій залі школи учнями 9-х класів було проведено літературну композицію «Біблія у віршах», в якій розглядалося ставлення Шевченка до Бога в поезії . Прозвучали твори інших авторів на цю тематику. Захід підготували Морякова Г.О. та Корнієвська Н.С.

Не обійшлося без традиційного конкурсу читців творів Шевченка серед 5-11 класів. Проте в цьому році тематика конкурсу була розширена , і звучали ще й вірші про Шевченка та власна поезія авторів. 11-Б клас підготував хорову декламацію поеми «Кавказ».

Учні спеціалізованої школи № 159 писали загальношкільний твір «Шевченко – це…». Багато школярів долучилося до цієї справи. Є що сказати нашим дітям.

Учениця 11-А класу Руденко Алевтина ініціювала проведення акції «Пишайся Україною» до 200-річного ювілею поета. Разом зі своєю групою Алевтина провела міні-лекції по всіх класах школи та зробила виставку рекламних листівок «101 причина любити Україну»

Особливою подією став флешмоб «Читаємо Шевченка».

Эта запись опубликована в рубриках: Творчість. Постоянная ссылка.