2017. 7 березня. “Моя школа має таланти”

8 Березня – це, коли сонце починає пригрівати землю, коли на лісових проталинах розквітають проліски і прилітають граки… Всі люблять це свято. Адже це свято наших мам, бабусь, сестричок та однокласниць. Усіх, кого ми знаємо. І кого не знаємо. З нагоди свята 8 Березня в нашій школі протягом дня панувала атмосфера тепла, весни та свята. УРС перед першим уроком привітала жінок вчителів традиційним сюрпризом та подарувала їм свої усмішки. На шостому уроці відбувся фінал конкурсу «Моя школа має таланти». Всі 9 конкурсантів, які пройшли відбірковий тур показали свої вміння та таланти. Вони підняли настрій всім присутнім на концерті. Після концерту кожен глядач проголосував за улюбленого конкурсанта.
Відразу після голосування дівчата з УРС перерахували голоси.
За результатами підрахунку голосів переможцями стали: Володимир Сошинський (1 місце), Ліза Рябухіна (2 місце) і Валерія Почепцова (3 місце).
Вітаємо наших талановитих переможців та зичимо їм творчих успіхів і здоров’я.

Эта запись опубликована в рубриках: Новини. Постоянная ссылка.