2017. 5 березня. Вибори лідера учнівської ради самоврядування.

Сьогодні в нашій школі відбулися вибори лідера учнівської ради самоврядування (президента школи).

Цього року для участі у виборах було зареєстровано 4 кандидати: Бишук Данило, Кіспе Роберт, Волков Пилип та Бондар Катерина. Протягом березня вони проводили агітацію серед учнів школи, доносячи суть своїх обіцянок у програмах.

3 квітня о 15-00 відбулися дебати кандидатів, на яких учні могли почути відповіді претендентів на основні (раніше підготовлені) питання, а також запитати все, що цікавить виборців для прийняття остаточного рішення.

5 квітня перед першим уроком виборчою комісією було опечатано скриньку для голосування. Протягом 1-4 перерв усі учні, згідно з графіком, мали можливість проголосувати.

На 5 уроці виборчою комісією було пораховано бюлетені. Згідно з підрахунками було встановлено, що проголосували 61% з тих, хто мав право вибору. Отже, вибори визнано дійсними.

За результатами підрахунку голосів переможцем виборів став Данило Бишук, який набрав 39,7% голосів.

О 14-00 в актовій залі відбулась інавгурація новообраного лідера учнівської ради самоврядування, на якій заступник лідера Натія Накопія передала свої повноваження новому керівнику.

Бажаємо Данилу успіхів на посаді, сил, терпіння, а також побільше продуктивних ідей!!!

Эта запись опубликована в рубриках: Новини. Постоянная ссылка.