2017. 27 червня. Випуск учнів 11-х класів

27 червня 2017 року в нашій школі пройшов випускний вечір для учнів 11-х класів. Позаду лишилися уроки, щоденники, екзамени, дзвінки… Під час церемонії вручення атестатів кожен учень почув на свою адресу багато добрих, щирих слів від директора Бабана Сергія Михайловича, який висловив думку всіх вчителів, що кожен учень по своєму унікальний і прекрасний і всі неодмінно займуть достойне місце в сучасному суспільстві. Зворушливими та щирими були слова класних керівників – Кіньколих Оксани Віталіївни та Скакодуб Тетяни Григорівни. Вони побажали дітям обрати правильний шлях у житті та завжди розраховувати на підтримку рідних вчителів. Хвилюючим сьогодні був день не лише для 11-класників, найбільше переживань відчували їхні батьки, які ще зовсім недавно тримали на руках безпомічних немовлят, а сьогодні вони вже зовсім дорослі йдуть у самостійне життя. Хай про день цей добрий та теплий спогад кожен з вас у серці пронесе!

Эта запись опубликована в рубриках: Новини. Постоянная ссылка.