2017. 26 травня. Останній дзвоник

26 травня 2017 року в школі знову пролунав останній дзвоник. Учням він сповістив, що подолана ще одна сходинка в освоєнні знань і прийшла весела пора канікул, вчителям – про наближення чергової відпустки. А для випускників – це останній відголосок дитинства, початок дорослого життя. Це і підсумок року, і кардинальні зміни – підготовка до вступу у вищий навчальний заклад.
Директор школи Бабан Сергій Михайлович підсумував здобутки і побажав випускникам вдало використати здобуті знання, досвід вчителів та успішно скласти зовнішнє незалежне тестування. Він вручив нагороди за кращі навчальні результати 2016-2017 навчального року.
Зворушливо звучали напутні слова Кагарлицької Б.О., яка виступала від батьків випускників. Незабутнім для одинадцятикласників буде і останній вальс.
На завершення випускники загадали бажання і пустили у небесну блакить повітряні кульки.

Эта запись опубликована в рубриках: Новини. Постоянная ссылка.