2017. 21 квітня. День цивільного захисту

21 квітня 2017 року у нашій школі відбувся День Цивільного захисту.
Відповідно до плану підготовки Дня ЦЗ, було організовано ряд заходів, що сприяли підвищенню ефективності його проведення.
У 5-9-х класах відбулися відкриті заняття з ЦЗ, які проводили класні керівники. Вчителі вдало підібрали матеріал, вибрали різні форми та методи проведення, поєднали теоретичні й практичні види роботи. Учні цих класів брали активну участь у проведенні заняття.
Проводити заняття допомагали учні 10-х класів.
Вчитель предмета “Захист Вітчизни” Кравченко В.О. підготував десятикласників, які виступали перед учнями 5-9-х класів з повідомленнями. Дівчата, яких підготувала вчитель медично-санітарної підготовки Смирнова Л.М., навчали накладати пов’язки при травмах голови, руки, коліна. Це сприяло підвищенню результативності проведення занять. Всі учні забезпечені засобами індивідуального захисту.
На першому поверсі вчитель Кравченко В.О. організував виставку приладів та засобів індивідуального захисту, яку переглянули учні 5 – 11-х класів та учні початкової школи № 324.
На 3-4 уроках всі учні 6-х класів подивились відеофільм «Стихійні лиха».
Для учнів 7–х класів було проведено спільне заняття з об՚єктовим тренуванням «Перша домедична допомога потерпілому», яке провели представники організації «Медпатріот». Спеціалісти навчали семикласників на муляжах, як надавати першу допомогу. Також семикласники змагались у брейн – рингу «Чи знаєш ти про Цивільний захист?» Вони показали свій рівень знань та вміння діяти у конкретній ситуації. Переможцями стали учні команди 7 –А класу(класний керівник Корнієвська Н.С.).
На перервах учні переглянули виставку плакатів на тему «Ми і ЦЗ».
На 6 уроці для учнів 10-х класів відбулися змагання “Юний рятівник”. Команди дівчат продемонстрували перед учнями 8-9-х класів практичні навички, набуті на уроках МСП (вчитель Смирнова Л.М.). Виявили високий рівень винахідливості та показали вміння вправно діяти в разі необхідності юнаки 10-х класів, яких підготував вчитель ЗВ Кравченко В.О.
Учні 5-10-х класів та формування з числа працівників школи показали високий рівень організованості при проведенні об՚єктового тренування – тренувальної евакуації. Всі її учасники були забезпечені ЗІЗ, продемонстрували вміння діяти злагоджено, організовано у разі сигналу “Увага всім!”
Переможці та активні учасники проведення Дня Цивільного захисту нагороджені грамотами та подяками голови з питань ЦЗ – директора школи Бабана С.М.

Эта запись опубликована в рубриках: Новини. Постоянная ссылка.