2017. 15 червня. Випуск учнів 9-х класів

15 червня о 12 годині в нашій школі відбулося урочисте вручення свідоцтв випускникам 9-х класів. Цього року зі школи випускалось 74 учня. Свідоцтво з відзнакою отримала учениця 9-Б класу Парфененко Оксана.
Директор школи Бабан Сергій Михайлович привітав випускників зі святом та з отриманням першого документу про освіту. Він побажав їм бути цілеспрямованими, працьовитими, завзятими, бо тільки ці якості допоможуть долати всі труднощі і знайти себе в житті, стати тим, ким мрієш.
9-й клас – це перехрестя. Хтось сміливо зробить крок за поріг школи і продовжить освіту в училищі, технікумі, коледжі… А хтось повернеться до школи і продовжить навчання в 10-му класі. Але це вже буде зовсім інша історія, інші класи.
Що ж, відлітайте ключем журавлиним
У вирій життя школа вас проводжає.
Хай вам зірниця палає щаслива.
Від щирого серця добра вам бажаєм.

Эта запись опубликована в рубриках: Новини. Постоянная ссылка.