2017. 1 вересня. День Знань

Після чудових літніх канікул школа радісно відчинила двері для своїх учнів. Для всієї шкільної родини пролунав перший дзвоник і почалась цікава, захоплююча і відповідальна шкільна пора, наповнена радістю, відкриттями, новими знаннями.

Сьогодні наша школа поповнилась 93 учнями 5-х класів. Вони з радістю прийшли до нас, то ж нехай цей день запам’ятається їм на все життя.

Для учнів випускних класів сьогодні, так само, як і для п’ятикласників, дуже хвилюючий день, адже вони виходять на фінішну пряму. Сьогодні у них починається останній шкільний рік.

Директор школи Бабан С.М. привітав учнів, батьків та вчителів із початком нового навчального року і побажав всім дітям успіхів, нових знань, вірних друзів і тільки гарних оцінок!

Эта запись опубликована в рубриках: Новини. Постоянная ссылка.