2016-2017 Олімпіади

Відповідно до наказу РУО Солом’янського району м. Києва № 544
від 29. 12. 2016 р. переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських та київських
міських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016-2017 навчальному році:

Українська мова та література:
9 – Б Кіспе Роберт ІІІ Морякова Г.О.
11–А Сліпчук Дарина ІІ Скакодуб Т.Г.
Математика:
6 – Б Ланських Анна ІІ Олюніна Н.С.
6 – В Даценко Вероніка ІІІ Кіньколих О.В.
6 – В Козачок Семен ІІ Кіньколих О.В.
6 – Г Маламуж Софія ІІІ Ворона Н.І.
8 – В Яременко Таїсія ІІІ Олюніна Н.С.
Французька мова:
10 –А Грохольська Анна ІІ Файдюк В.В.
11 –А Сліпчук Дарина ІІІ Герасименко Н.П.
Англійська мова:
8 – Б Воловик Софія ІІІ Кочубей О.А.
8 – Б Щегельська Марина ІІ Малиця Л.В.
8 – В Молібоженко В’ячеслав ІІІ Білоусов А.В.
9 – Б Терещенко Поліна ІІ Тульчинська А.А.
9 – Б Стадна Надія ІІ Тульчинська А.А.
9 – Б Парфененко Оксана ІІ Тульчинська А.А.
10–Б Румянцев Олександр І Козіна Я.М.
10–Б Масло Діана І Вовченко Н.Ф.
10–Б Легкобит Катерина ІІІ Вовченко Н.Ф.
11–А Шаповалова Анастасія І Козіна Я.М.
11–А Омелян Катерина І Козіна Я.М.
11–А Зелінська Анна ІІ Роговенко Т.С.
10-А Борисенко Тетяна ІІІ Вовченко Н.Ф.
Історія:
9 – Б Халілов Ельман ІІІ Сіренко С.В.
10–Б Румянцев Олександр ІІІ Кравченко В.О.
11–А Сліпчук Дарина ІІІ Блаватна О.М.
11–Б Гошовська Анна ІІІ Кравченко В.О.
Біологія:
11–Б Пащенко Анастасія ІІІ Ковальчук С.І.
Російська мова:
8 – Г Миколаєнко Дарина ІІ Візер Т.О.
11–А Зелінська Анна ІІ Візер Т.О.
11–А Прібилєва Тетяна ІІ Візер Т.О.
Зарубіжна література:
7 – А Тимошенко Руслан ІІ Беник Т.В.
7 – Б Семененко Анастасія ІІ Гуменюк В.І.
7 – В Марчук Каріна І Гуменюк В.І.
8– В Молібоженко В’ячеслав ІІ Візер Т.О.
10–А Борисенко Тетяна ІІІ Візер Т.О.
10–А Грохольська Анна ІІ Візер Т.О.
10–А Левицька Діана ІІ Візер Т.О.
11–А Сліпчук Дарина ІІІ Беник Т.В.
11–А Шаповалова Анастасія ІІІ Беник Т.В.
Технічна праця:
8 – Б Петрик Юрій ІІІ Гуменний В.М.
9 – А Бондаренко Валерій ІІІ Гуменний В.М.
10–Б Олійник Максим ІІ Гуменний В.М.
11–Б Гніденко Микола І Гуменний В.М.
11–Б Волков Максим ІІ Гуменний В.М.
Географія:
8 – Б Петрик Юрій ІІІ Мізюк Л.В.
9 – Б Парфененко Оксана ІІІ Патока І.А.
10 – Б Румянцев Олександр ІІІ Мізюк Л.В.
Фізика:
7 – А Тимошенко Руслан І Дідик Н.В.
9 – Б Кіспе Роберт ІІІ Дідик Н.В.
Образотворче мистецтво:
6 – Б Захарченко Марія ІІІ Білаш І.Л.
7 – А Брижик Софія ІІ Білаш І.Л.
7 – Б Семененко Анастасія ІІІ Білаш І.Л.
9 – В Волкова Тетяна ІІ Білаш І.Л.
9 – Б Терещенко Поліна І Білаш І.Л.
Фізкультура:
11 – Б Пащенко Анастасія ІІІ Первой Ю.Я.
11 – Б Аракелян Артур ІІ Первой Ю.Я.