2016. 1 червня. “Зустріч з представниками Національної гвардії України”

Протягом травня в школі тривала акція “Діти малюють мир”, яка була ініційована військовослужбовцями Національної гвардії України. Сьогодні 1 червня 2016 року відбулася зустріч учнів 6-Б (Класний керівник Олюніна Н.С.) та 6-Г (Класний керівник Гричук Г. О.) класів з представниками Національної гвардії України Ліненком О.І та Тогочинською Н.О.. Учні радо вітали гостей, передали їм малюнки, листи та поробки “Голуби миру” для дітей Донецької та Луганської обл., які проживають на лінії розмежування.
Ліненко О.І. та Тогочинська Н.О. висловили всім учням школи щиру подяку за участь в акції та привітали їх із закінченням навчального року, святом “Днем захисту дітей”, а також подарували подарунки для найактивніших учасників акції “Діти малюють мир”.
Найбільшу кількість малюнків намалювали учні 5-А (Класний керівник Плюхіна О.Б.), 6-А (Класний керівник Корнієвська Н.С.), 6-Б ( Класний керівник Олюніна Н.С.), 6-Г ( Класний керівник Гричук Г.О.), 7-В ( Класний керівник Беккер О.І.) класів.

Эта запись опубликована в рубриках: Новини кафедри іноземних мов. Постоянная ссылка.