2015- 2016 Олімпіади

Українська мова та література:

 

8 – Б Кіспе Роберт

ІІІ

Морякова Г.О.
10–А Гончаренко Дарина

ІІІ

Скакодуб Т.Г.
11–А Лампіга Тетяна

І

Корнієвська Н.С.
11–Б Івановська Анна-Софія

ІІІ

Корнієвська Н.С.

 

Математика:

 

6 – В Григор’єв Андрій

ІІ

Олюніна Н.С.
7 – Б Бутова Софія

ІІІ

Кіньколих О.В.

 

Англійська мова:

 

8 – Б Стадна Надія

І

Тульчинська А.А.
8 – Б Парфененко Оксана

ІІІ

Тульчинська А.А.
8 – Б Кіспе Роберт

ІІІ

Тульчинська А.А.
9 – Б Масло Діана

ІІІ

Гордійчук В.П.
9 – Б Румянцев Олександр

І

Дембовська Л.М.
9 – В Пержола Олександр

ІІІ

Гордійчук В.П.
10–А Шаповалова Анастасія

ІІІ

Козіна Я.М.
11–А Дмитренко Валентина

ІІІ

Вовченко Н.Ф.
11–А Зотова Анастасія

ІІІ

Вовченко Н.Ф.
11–А Лампіга Тетяна

ІІ

Вовченко Н.Ф.
11–А Жук Юлія

III

Кочубей О.А.
11–А Семків Христина

ІІІ

Кочубей О.А.
11–Б Ейтутіс Ольга

ІІІ

Вовченко Н.Ф.
11–Б Івановська Анна-Софія

ІІІ

Вовченко Н.Ф.

 

Історія:

 

9 – Б Румянцев Олександр

ІІІ

Задоя Т.І.
10–А Труш Олександр

ІІ

Блаватна О.М.

Біологія:

 

8 – А Бондаренко Валерій

ІІІ

Ковальчук С.І.
9 – Б Жуковська Карина

ІІІ

Ковальчук С.І.
9 – В Пержола Олександр

ІІІ

Ковальчук С.І.
10–А Труш Олександр

ІІІ

Ковальчук С.І.
10–А Шаповалова Анастасія

ІІІ

Ковальчук С.І.

                                                                              

Російська  мова:

 

7 – Г Миколаєнко Дарина

І

Візер Т.О.
10–А Зелінська Анна

ІІ

Візер Т.О.
10–А Прібилєва Тетяна

ІІ

Візер Т.О.
11–А Бутовська Ангеліна

ІІ

Візер Т.О.
11–А Дмитренко Валентина

ІІ

Візер Т.О.
11–А Федченко Олександра

ІІІ

Візер Т.О.

 

 

 

Технічна праця:

8 – А Бондаренко Валерій

І

Гуменний В.М.
8 – А Коляда Олександр

ІІ

Гуменний В.М.
9 – Б Волинець Олександр

ІІІ

Гуменний В.М.
10–Б Гніденко Микола

І

Гуменний В.М.
10–Б Волков Максим

ІІ

Гуменний В.М.
11–Б Савицький Олександр

ІІІ

Гуменний В.М.

 

Географія:

 

7 – Б Петрик Юрій

ІІ

Мізюк Л.В.
9 – В Румянцев Олександр

ІІІ

Мізюк Л.В.

Фізика:

 

7 – Г Костенко Захар

ІІ

Дядюсь Н.В.
7 – Г Костюченко Максим

ІІ

Дядюсь Н.В.
8 – Б Кіспе Роберт

ІІ

Дядюсь Н.В.
10 – А Шаповалова Анастасія

ІІІ

Дядюсь Н.В.

                              

Образотворче мистецтво:

 

7 – Г Литовченко Ігор

І

Білаш І.Л.
11–А Жук Юлія

ІІ

Білаш І.Л.
6 – Б Репало Вероніка

ІІ

Білаш І.Л.
9 – А Когут Дар’я

ІІІ

Білаш І.Л.

 

 

Зарубіжна література:

 

7 – Б Бабій Дар’я

ІІ

Беник Т.В.
7 – Г Борисенко Валерія

ІІІ

Гуменюк В.І.
9 – В Борисенко Тетяна

ІІІ

Візер Т.О.
9 – В Грохольська Анна

ІІ

Візер Т.О.
10–А Сліпчук Дарина

ІІ

Беник Т.В.
11–А Лампіга Тетяна

I

Візер Т.О.
11–А Дмитренко Валентина

І

Візер Т.О.
11–Б Ейтутіс Ольга

I

Беник Т.В.

 

 

 

Французька мова:

 

10–А Сліпчук Дарина

ІІІ

Герасименко Н.П.